הזמנות» 1700-700-671  
חפש

אודות אתר שבת חתן

שבת חתן הוא אתר מקבוצת שדות תיירות ונופש  המומחים בנופשים ואירועים למגזר הדתי. אנו מתמחים בהפקת אירועים וחבילות נופש לדתיים. הנופשים והאירועים יוצאי דופן עם אווירה נעימה ומלאת חיים. כאשר אנו נותנים שירותי אישי לאורך כל האירוע והנופש בכל אירוע, נופש משפחות, שבת חתן, שבת הגדול וכיוצב'.

 

ארץ ישראל שלנו מלאה באתרי טבע, הרים, עמקים, חופים, מדבר, ונופים מרהיבים מכל סוג. לציבור הדתי מגוון רחב של אפשרויות נופש שמתאימות לערכים, ולאורח החיים הדתי.


בכל נופש, אירוע, ציון שבת חתן, שבת חתן בר מצווה או כל שמחה אחרת אחד הדברים החשובים לאורחים הוא אוכל כשר. לכן אנו מתאימים מלונות או מלונות בוטיק כשרים או כשרים למהדרין ומתאימים את סגנון האוכל לאורחים. מעבר לכך בסביבת המלונות פועלות מסעדות כשרות ומסעדות כשרות למהדרין בכל הסגנונות השונים עם מאכלים מכל הספקטרום הקולינארי.

 

החברה שמה לעצמה למטרה את נושא השירות האיכותי והמחירים האטרקטיביים, באתר תוכלו להנות משלל מבצעים חמים. לקבלת הצעות מיוחדות מותאמות ניתן להתקשר כעת ל 1700-700-671 ולקבל הצעה במבחר מלונות ובמחירים מפתיעים!

 

הייחוד של שדות תיירות ונופש הוא יחס אישי לפני, במהלך ולאחר הנופש. נציג החברה ילווה אותכם ויהיה שם בשבילכם לכל שאלה או בעיה ויעזור לכם להפיק את המירב.

 

שבת חתן - למה?

שירות הדגל שלנו הוא ארגון שבת חתן. כולנו אוהבים שמחות. שבת חתן היא אירוע מיוחד אליו מוזמנים הקרובים אלינו ביותר לזמן שכולו כיף וגיבוש עם אווירה נעימה ומהנה. איך מתכננים שבת חתן? את מי להזמין לשבת חתן? מה דורש תשומת לב מיוחדת כשעושים שבת חתן? איך מתאימים את האירוע לאורחים? מתי? איפה? כמה? למה?... יש לנו את כל התשובות - התקשר אלינו 1700-700-671.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'אודות שתף עם החברים בטוויטר את 'אודות