הזמנות» 1700-700-671  
חפש

נופש בין הזמנים - להשוואת דילים התקשר כעת 1700-700-671

נופש בין הזמנים - למה?

 מלון לב ירושלים

לאחר ימי בין המצרים, מגיעה עונת בין הזמנים הנושאת עמה את החופשה שהילדים והמבוגרים חיכו לה זמן רב. הנה שלושה שבועות בהם יוצא המגזר הדתי לחופשה מרוכזת. פעם בשנה ניתן לנקות את הראש, להנות מתרבות הפנאי ולא לדאוג לדבר. אולם, לאור הביקוש הגבוה, חייבים לבחור ולתכנן נכון את הנופש, כי נוצר ביקוש עצום בתקופה כה קצרה הזו. מקומות הארוח ובתי המלון אשר באמת מותאמים לצרכים של קהל דתי- אינם אינסופיים! בתי המלון פזורים ברחבי הארץ הם אופציה מועדפת ויש לברור אותם בקפידה.
 

נופש בין הזמנים - למי זה מיועד?

נופש בין הזמנים מאפשר להכיר את הארץ. בחורי ישיבות, משפחות חרדיות ודתיות מנצלות את ההזדמנות לטייל ולאגור כוחות. אפשר לשלב בחופשה ביקור באזורים שונים של הארץ ואפשר להתמקד במספר ימי נופש במקום אחד מסויים בעוד את שאר הזמן לבלות אצל בני משפחה. בתי מלון רבים ערוכים לקלוט את המשפחות הדתיות בעונה זו ומתאימים עצמם לצרכיהם המיוחדים.

 

נופש בין הזמנים - קצת מידע

 מלון נס עמים בגליל

ימי בין המצרים תמו, מזג האויר בארצנו עדיין נעים יחסית לקיץ המצפה לנו, אין הכנות לשום חג ויש לציבור הדתי הזדמנות פז של פעם בשנה לנקות את הראש. זה הזמן שכולם ממהרים לנפוש ולהכיר את הארץ. לבלות בפארקים, בשמורות הטבע, בחוף ים מופרד לזמני נשים וזמני גברים או להזמין דרך האתר שבת חתן תיירות ונופש, את הנופש האולטימטיבי במלון גלאט כשר.
 
רוב החופשות בישראל כוללות בתוכם גם שבת או חג – למשפחות דתיות המבלות בחופשה בישראל בימי בין הזמנים, זוהי כמובן חובה לשמור על השבת כמו שצריך ולכן אנו מספקים את הצרכים הנדרשים לקיום השבת עם כל פרטים שמשפחה דתית מורגלת בהם. גם בשבת וגם בימי החול של חופשתכם תהנו מאוכל טעים גלאט כשר, בית כנסת סמוך, בריכת שחייה עם מועדי רחצה נפרדים לגברים ולנשים ומה שנחוץ ודרוש כדי להפוך את הנופש לחוויה נפלאה. שבת חתן תיירות ונופש תסייע לתכנן את תקופת בין הזמנים שלכם, כדי שההנאה תהיה מושלמת וכשרה למהדרין.

 

נופש בין הזמנים - דילים ומחירים

להשוואת דילים - התקשר כעת ל- 1700-700-671

   

מעוניין בנופש בין הזמנים?

מלא את הפרטים ולחץ 'חיזרו אליי!'.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'נופש בין הזמנים שתף עם החברים בטוויטר את 'נופש בין הזמנים