הזמנות» 1700-700-671  
חפש

נופש כשר - להשוואת דילים התקשר כעת 1700-700-671

נופש כשר - למה?

 מלון כפר גלעדי

אפשר להגיד שצירוף המילים ʺנופש כשרʺ וʺנופש לדתייםʺ זה כמעט היינו הך... בעוד שבציבור שאינו דתי, יש רבים השומרים על כשרות בסיסית, אין הם רואים עצמם מוגבלים להכנס למסעדה או מלון שאינם כשרים ולהזמין בלב שקט מנה צמחונית. תעודת ההכשר הנוכחת או חסרה- לא תכתיב עבורם אם לשבת ליד השולחן או לא. לעומתם, ציבור מסורתי ועל אחת כמה וכמה הציבור הדתי והחרדי, מחוייבים ומוגבלים עם כללי הכשרות ולכן כאשר יוצאים מהסביבה הידועה ומסודרת של הבית- חובה עליהם להערך בהתאם ולבחור בקפידה את אתר הנופש אליו הם יוצאים.
 

נופש כשר - למי זה מיועד?

נופש כשר הפך עם השנים למוצר מבוקש עבור נתח גדול מתושבי הארץ. על פי נתונים שפרסמה מדינת ישראל, אחוז שומרי המסורת מקרב התושבים היהודים מגיע ל- 27%. כשמחברים לכך את כמות הדתיים הלאומיים, את יתר הדתיים ולבסוף את החרדים- מבינים שנופש כשר נחוץ ודרוש למחצית מהאוכלוסייה היהודית של ישראל.
   

נופש כשר - קצת מידע

מלון מצפה הימים

הנופש כשר עבור ציבור מסורתי יהיה נוח ונגיש בצימרים מסויימים, וילות לדתיים ובעיקר בבתי המלון השונים שברחבי הארץ. חופשה זו תכלול את כל האמצעים הנחוצים לשמירת הכשרות ושמירת השבת, ודי קל להפיק אותה, בעוד חופשה לציבור דתי וחרדי עשויה להיות בעלת צרכים נוספים, כמו מקווה והפרדה ויש לתכנן הכל מראש כדי למנוע פאשלות.
 
למען האמת, נופש כשר בישראל הוא דבר שיחסית פשוט וקל למצוא – במיוחד בבתי מלון בארץ, כי רובם המכריע מקפיד על מטבח כשר למהדרין עם משגיח כשרות והם בהחלט ערוכים ופתוחים לקליטת נופשים דתיים ובנתינת מענה לכל צרכיהם.
 
הרבה מהמסעדות בישראל שומרות אף הן על כשרות (וגם שומרות שבת) ומצויידות בתעודות הכשר כך שניתן בקלות לתכנן נופש הכולל לינה במלון על בסיס ארוחת בוקר, יציאה לטיולי שטח, ביקור באתרים הסטוריים, מוזאונים וכוʹ– ואכילה במסעדות כשרות הסמוכות לאתרים הללו.
   
החופשות בישראל לרוב כוללות ימי שבת או חג – משפחות דתיות בחופשה בישראל ללא ספק מקפידות לקיים את השבת או החג כמו שצריך – ולכן נופש כשר במלון הוא במידה רבה ʺללכת על בטוחʺ גם מהבחינת כשרות וגם בנגישות של בית הכנסת ומעלית שבת.
 
שבת חתן תיירות ונופש מתמחה בהתאמה המדוייקת של אתרי נופש לשומרי כשרות ולדתיים. נשמח למצוא עבורכם את הדיל האידאלי עם רמת הכשרות הנדרשת לכם, כך שהכל יהיה ברור וידוע מראש ותוכלו להרגע, לנוח ולנפוש בלב שקט. חופשה נעימה!
 

נופש כשר - דילים ומחירים

להשוואת דילים התקשר כעת 1700-700-671

   

מעוניין בנופש כשר?

מלא את הפרטים ולחץ 'חיזרו אליי!'.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'נופש כשר שתף עם החברים בטוויטר את 'נופש כשר