הזמנות» 1700-700-671  
חפש

נופש לדתיים בארץ - להשוואת דילים התקשר כעת 1700-700-671

נופש לדתיים - למה?

בשנים האחרונות המגזר הדתי מהווה חלק לא קטן מהצרכנים של הנופש בישראל ואף יש עלייה באחוז הדתיים והחרדים הנוסעים לחופשות בחוʺל. ענף התיירות ואתרי הנסיעות יודעים את זה ולכן ניתן למצוא לא מעט מבצעים ודילים שווים, גם לציבור הדתי והחרדי, אך כשמתכננים נופש לדתיים חשוב לזכור לוודא שאכן מדובר במקום מתאים לאוכלוסיה הדתית עם תנאים המאפשרים את המשך קיומו של אורך חיים דתי בנוחות ובנעימות (מקוואות, בתי כנסת, כשרות, הפרדה, צניעות וכיוצʺב).
 

נופש לדתיים - למי זה מיועד?

נופש לדתיים הוא מושג שמקיף סקאלה רחבה של אפשרויות. החל משומרי מסורת ועד חרדים שדורשים הקפדה של כשרות למהדרין. רמת ההקפדה על הכשרות היא כמובן גורם קריטי בהתאמת הנופש לתייר הדתי. נחמד לדעת שכיום בישראל כמעט כל המלונות הינם כשרים וברבים מהם גם ניתן למצוא בית כנסת בתוך המלון.

   

נופש לדתיים - קצת מידע

 מלון מצפה הימים

חופשה לציבור דתי היא בעלת צרכים מיוחדים ויש לתכנן מראש כדי למנוע פאשלות. הדבר הראשון שיש לתת עליו את הדין בתכנון נופש דתי הוא כמובן נושא המזון. לא כל המסעדות והמטבחים של חופשה בישראל הם כשרים, יחד עם זאת נופש כשר בישראל הוא דבר שיחסית מאד קל למצוא – במיוחד בבתי מלון בארץ, כי רובם המכריע מקפיד על מטבח כשר למהדרין בהשגחת משגיח כשרות ונראה שהם ערוכים ופתוחים לקליטת נופשים דתיים ובמתן מענה לכל צרכיהם.
 
גם חלק ניכר מהמסעדות בישראל שומרות על כשרות (כך שהן גם שומרות שבת) ומצויידות בתעודות הכשר כך שניתן בקלות יחסית לתכנן נופש הכולל לינה במלון על בסיס ארוחת בוקר, יציאה לטיולי שטח, ביקור באתרים הסטוריים, מוזאונים וכוʹ– ואכילה במסעדות כשירות הסמוכות לאתרים הללו.
   
החופשות בישראל לרוב כוללות ימי שבת או חג – משפחות דתיות בחופשה בישראל ללא ספק מקפידות לקיים את השבת או החג כמו שצריך – ולכן נופש במלון מאפשר ʺללכת על בטוחʺ גם מהבחינה של שמירת שבת, עם בית כנסת ומעלית שבת.
 
שבת חתן תיירות ונופש מתמחה בהתאמה המדוייקת של אתרי נופש לדתיים ודואגת למצוא לכל דורש את הדיל הנכון עבורו, עם רמת ההקפדה הנדרשת עבורו, כך שהוא יכול לדעת מראש לקראת מה הוא הולך לקבל בנופש והוא יכול להנות בלב שקט. חופשה נעימה!

   

נופש לדתיים - דילים ומחירים

להשוואת דילים התקשר כעת 1700-700-671

מעוניין בנופש לדתיים?

מלא את הפרטים ולחץ 'חיזרו אליי!'.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'נופש לדתיים בארץ שתף עם החברים בטוויטר את 'נופש לדתיים בארץ