הזמנות» 1700-700-671  
חפש

שבת הגדול במלון - לדילים ללא תחרות התקשר 1700-700-671

שבת הגדול במלון - למה?

 מלון לאונרדו ירושלים

אם הנס הגדול של יציאת מצריים מסמן את היציאה מעבדות לחירות- הרי שההכנות המרובות בחודש שלפני חג הפסח עשויות להשכיח מבני המשפחה את תחושת החירות. בכדי לא להגיע לחג הפסח עם הלשון בחוץ, בכדי לאכול לפני הפסח את החמץ בלב שקט, בידיעה שאין צורך להזהר מהשחטת המטבח שהוכשר ופשוט בכדי לנוח כמו שצריך לאחר חודש של צביעת קירות, צחצוח ומירוק הבית- נוצר הטרנד ההולך וגובר של שבת הגדול במלון.
 

שבת הגדול במלון - למי זה מיועד?

נופש של שבת הגדול במלון מיועד למשפחות דתיות מכל עידות ישראל. בני המשפחה כולם זקוקים לקצת הפסקה ולמילוי מצברים עקב העבודה הרבה וההכנות לחג. זו הזדמנות לבלות יחד שבת רגועה, בה הכל נגיש ואין צורך לחשוש או לחשוב על ההכנות לפסח. השירות מיועד לציבור הדתי אשר נזקק לשבת של רוגע שנייה לפני החג.

 

שבת הגדול במלון - קצת מידע

שגרת היומיום עמוסת משימות כשלעצמה, וכאשר מתווספות על השיגרה משימות חג הפסח- הלחץ והמאמץ הולכים וגדלים. העייפות שנצברת החל מפורים, עם תחילת ההכנות של הבית לחג, הולכת וגוברת. מאחר והציבור הדתי מנצל את ההזדמנות שצריך להפוך כל פינה בבית לכבוד החג, ולכן כבר טורח בעוד מלאכות כמו צביעת קירות, צביעת דלתות, שיפוץ ותיקון כל מה ששבור. כך עשויים למצוא עצמם בני המשפחה מותשים עם הלשון בחוץ ולהגיע לישיבה סביב שולחן הסדר כשגבם כואב ועיניהם נעצמות.
 
בכדי למנוע את המאמץ יתר הזה, שבת חתן תיירות ונופש תציע לכם את המלון המושלם למנוחה לה אתם זקוקים. שבת במלון היא תמיד פינוק: אוכל טעים בשפע המוגש לכם (אין צורך לעמוד בחשש בפינת המטבח עם החמץ, ולהזהר באכילה שמא יפלו פירורים ויהרסו את הכל) יש מעלית שבת, יש חדרים נעימים וכמובן בית כנסת בתוך המבנה. הכל נגיש ונוח וזוהי הזדמנות פז- לאחר עבודה כה מאומצת, לזכות באתנחתא של מנוחה נטו. צרו קשר עם שבת חתן תיירות ונופש ונסייע במציאת העיסקה הטובה ביותר עבורכם. חג שמח וכשר!
 

שבת הגדול במלון - מחיר

להשוואת מחירים לשבת הגדול במלון בארץ התקשר כעת 1700-700-671

 

מעוניין בשבת הגדול במלון?

מלא את הפרטים ולחץ 'חיזרו אליי!'.

   

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'שבת הגדול במלון שתף עם החברים בטוויטר את 'שבת הגדול במלון