הזמנות» 1700-700-671  
חפש

שבת חתן במלון - למחירים שאסור לכתוב באינטרנט התקשר 1700-700-671

שבת חתן במלון - למה?

מלון רמת רחל

קבל הצעת מחיר וייעוץ לאירוח שבת חתן

מלא את הפרטים ולחץ 'קבל הצעות מחיר...'

בין הממלאים יוגרל כל חודש סוף שבוע בכפר נופש!

מלון לאונרדו בירושלים

 

שבת חתן הינו אירוע משמעותי עבור כל משפחה שמחתנת את בנה או בתה בקרב שומרי המסורת וכמובן הדתיים. מאורע כה גדול הנחגג בסמוך לחתונה עצמה יוצר עומס גדול מבחינה ארגונית. המשפחות במגזר הדתי גדולות ומאד מצוי שלכל צד מהמחותנים יש מספר ילדים שחלקם אף נשואים, יש כמה דודים, אחיינים, גיסים והיד נטויה. כשמקיימים שמחה בבית אי אפשר שלא להזמין קרובי משפחה מדרגה שניה  ושלישית.
 
הדבר מצריך בית גדול, מזרונים, השגת שולחנות וכיסאות לעשרות אורחים והתכוננות מראש של בית הכנסת והשכנים. האירוח בבית הוא לא רק לינה לקבוצה כה גדולה שרובה שומרי שבת, אלא כמובן גם אוכל והרבה. יש לחשב כמויות ולבשל מספיק לכולם. יש לספק צרכים ושלוש ארוחות ליום עבור עשרות אנשים במהלך סופשבוע אחד. מדובר במבצע לוגיסטי, שהוא אומנם רב-ערך, אך כרוך אף הוא בעלויות גבוהות וארגון של המון פרטים קטנים.
  
כאשר המשפחה מחליטה לחגוג שבת חתן במלון, היא מסירה מעל גבה משימה מורכבת ויכולה להתפנות להיכרות בין המחותנים ומשפחותיהם.
      

שבת חתן במלון - למי זה מיועד?

היום מקובל יותר ויותר בקרב דתיים ושומרי מסורת לקיים שבת חתן במלון. גם האשכנזים וגם מעדות המזרח פונים יותר ויותר לקבלת שירות זה מבבתי המלון. לכאורה זה נשמע יקר או ʺמותרותʺ, אבל הנסיון מעיד כי שבת חתן במלון עשויה לפתור הרבה בעיות בזמן כה לחוץ, וגם תוספת העלות, לעומת הפקת הארוע בבית, אינה קריטית כאשר מתכננים זאת כמו שצריך.  
  

שבת חתן במלון - קצת מידע

ישנם מלונות רבים הערוכים לספק את השירות הזה – אך מה שחשוב הוא למצוא את אלו שיענו על הצרכים שלכם מאחר ובחירת המלון הנכון הינה קריטית להצלחת השבת חתן. עבור משפחות דתיות או חרדיות יהיו חשובים במיוחד סוג הכשרות שהמלון מספק, שיהיה בית כנסת בין כתליו של המלון, מעלית שבת וכמובן אישור לפנות את החדרים רק לאחר צאת השבת.
 
עבור משפחות מסורתיות בית מלון בו רמת הכשרות הינה בסיסית זה מצויין. הם יזדקקו לבית כנסת במלון אך לרוב יסכימו שרק הדתיים שבהם יפנו את החדרים לאחר צאת השבת ועוד אי אלו הבדלים שמשפיעים על העלויות.
 
עיקר החוויה בבילוי שבת חתן במלון הינה האפשרות של שתי המשפחות להכיר ולהפוך למשפחה אחת גדולה ומורחבת בזכות החתן והכלה הטריים.

 

שבת חתן במלון - מחירים

להשוואת מחירים עבור שבת חתן התקשר 1700-700-671

מעוניין בשבת חתן במלון?

מלא את הפרטים ולחץ 'חיזרו אליי!'.

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'שבת חתן במלון שתף עם החברים בטוויטר את 'שבת חתן במלון