הזמנות» 1700-700-671  
חפש

שבת חתן בר מצווה במלון - להשוואת מחירים התקשר 1700-700-671

שבת חתן בר מצווה במלון - למה?

אחד הרגעים החשובים והמשמעותיים ביותר בחיי כל נער יהודי הוא טקס בר מצווה שבו הנער הופך להיות בוגר. הן החילונים והן הדתיים מתכוננים ליום הבר מצווה אך כל אחד עושה זאת בדרכו הוא כאשר המטרה היא תמיד לציין את יום המעבר מנערות לבגרות. 
 

 מלון ענבל בירושלים

בקרב קהל שומר שבת נהוג לקיים שבת חתן עבור חתן הבר-מצווה עʺי ארוח המשפחה הקרובה. מאחר ומדובר במשפחות עניפות, הרי שלהלין אחים, בני דודים, מחותנים על ילדיהם ובני זוגם זה פרוייקט לא קטן. אירוח לשבת חתן באופן עצמאי דורש בית גדול, מספיק חדרים ללינת האורחים, מזון לכמות גדולה של אנשים ומיקום ליד בית כנסת. רבים מעדיפים להסיר מהם נטל זה ולארח בבית מלון שיעשה זאת עבורם.
 
המשפחה המצומצמת של בן ה-13 תהייה לרוב עסוקה בארגון בר המצווה עצמו ולכן פחות פנויה לארגון גם השבת חתן הדורשת זמן התייחסות רב. לשם כך בתי הארחה ובתי מלון החלו לספק שירות מיוחד לשבת חתן ולתת מענה למי שלא רוצה להתעסק בארגון אירוע כזה גדול ומורכב. 
 

שבת בר מצווה במלון - למי זה מיועד?

יהודים דתיים, שומרי מסורת ואף חילונים מקפידים על קיום טקס הבר מצווה לבן ה-13, אולם חגיגות שבת חתן בר מצווה במלון הינן בעדיפות הציבור המסורתי והדתי, גם אשכנזים וגם מעדות המזרח.
 
יש הורים שחוגגים שבת בר מצווה ומארחים בבית המלון את המשפחה לסופʹʹש של חגיגה וכיף משותף, יש המזמינים חלק מהאורחים רק לארוחה.
 

שבת חתן בר מצווה במלון - קצת מידע

 מלון דן כרמל

שבת בר מצווה היא אחת השבתות החשובות ביותר לנער החוגג בר מצווה. כמו בשבת חתן, אפשר להחליט על אירוע גדול הכולל לינה ואירוח של משפחה מורחבת וחברים במשך השבת כולה, כולל לינה, או ללכת על אירוע מצומצם יותר כחגיגה בבית הכנסת וארוחה חגיגית בבית או במסעדה בתום הטקס. הדבר תלוי כמובן בתקציב ובמידת ההקפדה על חוקי השבת ומנהגיה.
 
ברגע שמתחילים לתכנן שבת בר מצווה מגלים שכמו בארגון חתונה, גם כאן יש לא מעט התלבטויות לגבי היקף המוזמנים. כאשר מתכננים לחגוג שבת בר מצווה בבית מלון בארץ אז מוטב להזמין למאורע את המשפחה המורחבת: אחים, דודים, משפחה רחוקה וגם את החברים הקרובים ואת חבריו של הילד, לפחות לארוחת צהריים.
 
שבת חתן תיירות ונופש תסייע לשדרג את החוויה לנער ולמשפחה עʺי מציאת המקום המתאים ביותר לאירוע, כך שחתן השמחה, משפחתו והאורחים יזכרו את השבת הזו לתמיד.
 

שבת חתן בר מצווה במלון - מחיר

להשוואת מחירים לשבת בר מצווה במלון התקשר 1700-700-671

מעוניין בשבת חתן בר מצווה במלון?

מלא את הפרטים ולחץ 'חיזרו אליי!'.

  

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'שבת חתן בר מצווה במלון שתף עם החברים בטוויטר את 'שבת חתן בר מצווה במלון